Мій кошик
Гідрогелеві плівки.Плюси та мінуси

Гідрогелеві плівки.Плюси та мінуси

Гідрогелева плівка на телефон 

Цікава новинка на ринку аксесуарів для гаджетів. Сьогодні вона викликає масу питань потенційних покупців, яким не терпиться ознайомиться з її властивостями і перевагами використання. Наскільки вона хороша і як нею користуватися, розповімо далі.

Особливості гідрогелевих плівок

Гідрогелева плівка створена з полімерного матеріалу, що поглинає і утримує вологу. Вона має високу міцність, здатна захистити екран смартфона від появи подряпин і потертостей.

Переваги гідрогелевих плівок

  • Стійка до механічних пошкоджень.
  • Повністю прозора, не впливає на передачу кольору
  • Легко приклеюється до екрану телефону, і швидко знімається.
  • Не погіршує чутливість сенсора.
  • Доповнюється ідеальними вирізами під динамік, середню кнопку, камеру.
  • Не виділяє шкідливі речовини, абсолютно безпечна
  • Поверхня захищена від появи слідів відбитків пальців.
  • Довговічна у використанні
  • Доступна ціна.

Характерна особливість гідрогелевими плівки - самовідновлення поверхні. Незначні подряпини повністю «затягуються» протягом доби. Глибокі зменшуються, але не зникають на 100%.

Гідрогелева плівка володіє антивідблискуючою властивістю. Зображення на екрані добре проглядаються, навіть при знаходженні під відкритим сонцем. При цьому, вона не «висушується» на повітрі та під дією ультрафіолету. Має високу зносостійкість, зберігаючи первинні властивості протягом усього терміну експлуатації.

Доглядати за плівкою вельми просто. Оскільки на її поверхні не залишаються відбитки пальців, очистити її можна за допомогою звичайних серветок або м'якої ганчірки.

Скло, звичайна плівка або гідрогелева, що краще?

Гідрогелева плівка володіє унікальними властивостями, порівняти які зі звичайною плівкою і захисним склом неможливо. Це інноваційна розробка, однак повністю витіснити з ринку звичні для нас аксесуари вона не зможе через наявність деяких недоліків.

Мінус гідрогелевими плівки - вона не захистить від сильного удару. При невдалому падінні, ймовірність пошкодження дисплея досить велика. В цьому плані виграє скло. Воно розіб'ється, проте допоможе вберегти екран. Однак це тільки при дуже серйозних і невдалих падіннях/ударах телефону.

Гідрогелева плівка плоска, вона залишає непокритими пару міліметрів до краю екрану. Деякі моделі захисного скла покривають їх повністю. 

На відміну від звичайної плівки і скла, гідрогель НЕ відклеюється і не тріскає по краях через кілька місяців експлуатації. Термін її використання в рази вище. Властивість відновлення не йде ні в яке порівняння. У класичних захисних аксесуарів, його просто немає.

Під гідрогелевими плівкою практично не утворюються «бульбашки» повітря. При поклейці звичайної плівки або скла, з цією проблемою стикається кожен другий користувач. Якщо вони все-таки з'явилися, плівку можна злегка підняти, акуратно приклеївши назад.

Як наклеїти гідрогелевий плівку так, щоб під нею не було бульбашок і пилу?


Як ми вже сказали, гідрогелеву плівку клеїти простіше, ніж скло. Але це зовсім не означає, що її поклейка не викликає взагалі ніяких складнощів. Тому, щоб зробити все швидко і якісно, ​​варто дотримуватися цієї інструкції:

Готуємо екран смартфона до поклейки. Протираємо його спершу вологою серветкою, видаляючи всі порошинки і ворсинки, потім сухою. В результаті екран повинен бути бездоганно гладкий, без бруду та розводів.

Готуємо плівку. Знімаємо середню частину найклейки (зазвичай по центру плівки) .

Кладемо плівку на екран смартфона, центруємо її так, щоб вона лежала рівно на поверхні смартфона.

Піднімаємо один край плівки, знімаємо знизу захисний шар. За допомогою кредитки кріпимо плівку до екрану. Клеїмо від центру до краю, кредиткою виштовхуючи з під плівки повітря. Все потрібно робити максимально швидко, без затримок.

Тепер те ж саме робимо з другою половиною плівки.

Коли плівка повністю наклеєна на екран, знімаємо з неї верхній захисний шар.

От і все. Якщо під плівкою залишилися бульбашки повітря або пилинки, нічого робити не потрібно, зазвичай до 24 год все зникне. Це ще одна перевага цих плівок. Не тягніть надмірно плівку, щоб не розтягнути і не пошкодити її.


Не можна не зазначити і про те, як зняти гідрогелеву плівку з телефону. Це дуже просто, достатньо підняти один край зубочисткою або нігтем, акуратно потягнувши за нього. На дисплеї при цьому не залишиться ніяких слідів.

Замовити гідрогелеву плівку можна ось тут

 17.10.2020
Дізнавайтесь першими!
Про акції, знижки і гарячі пропозиції від нашого магазину!